O firmie

KOMBIT to firma działająca w branży security od 1988 roku. Od samego początku zajmujemy się projektowaniem i instalowaniem systemów alarmowych, telewizji dozorowej, systemów ppoż, systemów kontroli dostępu i czasu pracy i wszystkich współcześnie stosowanych instalacji teletechnicznych. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę projektantów i instalatorów z wieloletnim doświadczeniem popartym wszelkimi wymaganymi w branży uprawnieniami.

Nasze systemy pracują 24 godziny na dobę chroniąc Twoje mienie i ułatwiając życie. Nie śpią, nie piją alkoholu, nie chorują i nie należy się im urlop. Są nieprzekupne, nie zakładają związków zawodowych, nie pobierają comiesięcznego wynagrodzenia i nie trzeba za nie odprowadzać zusowskich składek.


Projekty

Projektujemy wszystkie instalacje niskonapięciowe, posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia włącznie z koncesją MSWiA.


Instalacje

Mamy wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowaną kadrę instalatorów z bardzo długim stażem pracy w naszej firmie. Wszyscy nasi pracownicy mają udokumentowaną niekaralność, licencje Pracownika Ochrony Technicznej wydane przez Komendę Wojewódzką Policji oraz Poświadczenie Bezpieczeństwa Osobowego. Nasze systemy chronią ponad 2 000 obiektów o różnym charakterze. Prowadzimy kompleksową obsługę inwestycji w zakresie instalacji teletechnicznych – od projektu do oddania obiektu w użytkowanie.


Serwis

Zajmujemy się konserwacją i bieżącym utrzymaniem instalacji teletechnicznych wszystkich rodzajów. Dzięki umowom konserwacyjnym z naszą firmą nasi Klienci uzyskują nie tylko sprawny serwis i spokojny sen, ale również znaczące zniżki w składkach ubezpieczeniowych.