INSTALACJE TELETECHNICZNE

Centrale i sieci telefoniczne

Nowoczesne urządzenia i oprogramowanie pozwalają na znaczące obniżki kosztów połączeń i pełny nadzór nad wykorzystaniem sieci telefonicznej.


Sieci komputerowe klasyczne i WI-FI

Internet w dzisiejszych czasach jest już standardem. Dlatego już przy projekcie budynku warto uwzględnić istnienie instalacji sieci komputerowej, a także współistnienie ze sobą zespołu urządzeń WI-FI.


Nagłośnienia, projektory, systemy audio i video

Dziś już prawie żadna firma nie może się obejść bez najskromniejszej choćby sali konferencyjnej, a urządzenia do kodowanej łączności pozwalają bezpieczne na prowadzenie rozmów biznesowych bez konieczności odbywania wyczerpujących i kosztownych podróży.


Systemy konferencyjne i telekonferencyjne

Konferencje i telekonferencje dzisiaj to standard w dużych firmach. Porozumienie między oddziałami firmy wpływa na lepszą współpracę. To, co kiedyś załatwiało się przez telefon, dziś ustala się na wspólnych spotkaniach organizowanych de facto w różnych częściach Polski. 


Rejestracja i rozliczanie czasu pracy

Systemy KD spełniają obecnie podwójną rolę – zapewniają bezpieczeństwo obiektu poprzez kontrolę wejść i wyjść pracowników uprawnionych do przebywania na danym terenie. Drugą funkcją jest rozliczanie czasu pracy zgodnie z aktualnie obowiązującymi w tej mierze przepisami i wymaganiami służb typu Inspekcja Pracy.


Elektronika i oprogramowanie dla hoteli

Te specyficzne obiekty wymagają odrębnego traktowania zarówno jeśli chodzi o urządzenia jak i oprogramowanie. Mamy 25-letnie doświadczenie w obsłudze takich obiektów, chronimy naszych Klientów przed nieracjonalnym wydawaniem pieniędzy.